Dzisiaj jest 17 lip 2018, 17:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Auto: ###
silnik: Pb
KM/NM: 605/700
Ponawiam pytanie odnośnie poszukiwania kogoś kto zna się na dieslu :)

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: Ibiza
silnik: DIESEL
KM/NM: 101
Imię: Kuba
Polecam M-Serwis bo naprawiamy tam wszystkie auta co są w firmie (ponad 30 samochodów) i własne. Jest kilka przykładów np. z peugeot expert stracił moc w czasie jazdy a przyczyna spadła któraś dźwigienka - zrobili to w 30 minut więc polecam. Robili też mojemu wujkowi samochód gdzie w warszawie krzyczeli co nie do wymiany a ci bez problemu namierzyli. Polecam ich może te 150 zł drogo za podpięcie ale jak będziesz się bujał od warsztatu do warsztatu to ciekawe czy taniej wyjdzie a czasami w Dieselu to mała rzecz a już traci moc. Dzisiejsze diesle są wrażliwe na byle co, Był w firmie sprinter 290 z nim nie było nigdy problemu a z nowymi 519 czy 518 to co chwilę coś się dzieje i w tryb serwisowy wchodzą. U mnie nie działa zmienna geometria w turbo i nie było mocy, wyczyściłem turbo i pomogło fakt tylko na 1 rok do puki nie zabrudziło jego drugi raz ale trochę nagaru i samochód nie miał mocy.

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]