Dzisiaj jest 17 paź 2018, 1:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: as6
silnik: v8
KM/NM: 300
Imię: Michał
skip pisze:

Reszta niech spierdala.

Sam się goń, kultury człowieku.

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Administrator
Awatar użytkownika

Auto: civic ej9
silnik: d14
KM/NM: 90
Imię: Andrzej
skip pisze:
Reszta niech spierdala.

Zrozum, że nie jesteś pępkiem świata i możesz życzyć wszystkim spier... ale robisz to tylko z myślą o sobie. Tak Ci pasuje?
To może zamiast pluć jadem, zrobisz coś pozytywnego? Ryba podobno psuje się od głowy. Zamiast czepiać się poszczególnych osób (gdzie nawet nie każdego kojarzę z twarzy a pewnie i polowa forum już nie pamięta nas) napisz czego takiego nie robię ja, a co chcesz zrobić ty? Boli Cię lub przeszkadza że Pixelka lub ja jesteśmy od czasu do czasu na forum? Mogłeś mi o tym napisać. Staram się pomagać, lub nie przeszkadzać.
Lata temu byłeś naprawdę super gość. Miałeś poczucie humoru i teksty najwyższych lotów(nie wiem o kim to było, ale jak kiedyś napisałeś komuś, żeby poszedł do biedronki,znalazł wagę, położył na niej swoją głowę i nacisnął guzik "burak" to pewnie nie tylko ja parskałem śmiechem). Bawiłeś się z nami, jeździliśmy razem po torach a nawet "dawałeś część siebie", włączając się czynnie w samą organizację. Przy grillu raz mniej pomogłeś, ale śmiesznie było. Zapomniałeś po co jest forum? Chcieliśmy zawsze sobie pomagać. To idea chęci wzajemnej pomocy i koleżeństwa którą zamieniasz obecnie na bezproduktywne plucie jadem były i mam nadzieję po części nadal są tym co nas tu trzyma. To co robisz teraz naprawdę mnie boli, bo brakuje tego pozytywnego "czegoś" a jest jedynie negatywne nastawienie. Rozumiałbym choć częściowo, gdybyś sam chciał coś zrobić, ale Ty nigdy nie chciałeś być moderatorem czy adminem...Ty po prostu zawsze byłeś na NIE, jak jeden niebieski smurf zwany marudą. Do czasu gdy robiłeś to na poziomie, nigdy nie stałem przeciw Tobie. Teraz gdy napisałem szczerze byś dał sobie spokój, bo moim zdaniem przesadzasz, Ty dalej walisz do pieca i dołączasz mnie i innych do swojej "krucjaty" ?
Jeśli chciałeś kogoś ośmieszyć, to myślę, że Ci się właśnie udało. Ja ze względu na stare czasy powinienem szybko skasować temat i uznać że faktycznie w złości przesadziłeś. Obecnie jednak nie wiem czy zaraz nie będzie następnego tematu o spisku i wyciszaniu Skippera.
Napisałeś kolego takie bzdury na poziomie bachora. To teraz wstydź się za to sam.
PS1: Proszę o bardziej konstruktywne wypowiedzi niż tylko spier... regulamin nadal tu obowiązuje.

PS2: może masz trochę siły twórczej i zamienisz swoją energię w pomoc komuś innemu? Zachęcam każdego, więc zachęcam również i Ciebie do przyłączenia się do akcji:

http://hondziarze.pl/viewtopic.php?f=36&t=4179
Niestety temat dałem również w hyde-parku, więc pewnie szybko zostanie zalany żółcią tego tematu.

:megas:

Awatar użytkownika

Auto: różne
silnik: różne
KM/NM: ~400, 220, 90
Ja nie wiem o co chodzi, jestem bezstronny i nie zajmuję stanowiska w sprawie.
Chciałem tylko powiedzieć, że ten tekst...

Megapixelus pisze:
żeby poszedł do biedronki,znalazł wagę, położył na niej swoją głowę i nacisnął guzik "burak" to pewnie nie tylko ja parskałem śmiechem

...bardzo dobrze pamiętam, bo po jego przeczytaniu oplułem ze śmiechu monitor. :)

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto:
Megapixelus pisze:
Zrozum, że nie jesteś pępkiem świata i możesz życzyć wszystkim spier... ale robisz to tylko z myślą o sobie. Tak Ci pasuje?

Źle interpretujesz... ale masz prawo myśleć jak chcesz.
Megapixelus pisze:
To może zamiast pluć jadem, zrobisz coś pozytywnego? Ryba podobno psuje się od głowy. Zamiast czepiać się poszczególnych osób (gdzie nawet nie każdego kojarzę z twarzy a pewnie i polowa forum już nie pamięta nas) napisz czego takiego nie robię ja, a co chcesz zrobić ty?

Znamy się co nieco więc wiesz że nie chowam głowy w piasek. Przykro mi że moje niezadowolenie odbierasz jako; plucie jadem, bzdury, buractwo (brakuje kupy na dywanie). Nie zamierzam nikogo przekonywać ani do swoich wartości ani racji.
Chciałbym jedyne, aby kilku użytkowników łaskawie zauważyło że obok nich może istnieć ktoś, kto nie podziela ich poglądów. I z tego powodu nie jest ani gorszy ani brzydszy, a na pewno nie głupszy. Chyba, że ich żywot jest tak kaprawy, że nie pozostaje im nic innego, jak ograniczanie innych aby podbudować własne ego. Jeżeli tak, to ok-rozumiem i traktuję to jako terapię chorego.
Jeśli o mnie chodzi to oczywiście oceniam ludzi, czasem negatywnie, ale potrafię być tolerancyjny - czyli z trudem znoszę zachowania i poglądy, nawet jeśli mi się nie podobają.
Megapixelus pisze:
Boli Cię lub przeszkadza że Pixelka lub ja jesteśmy od czasu do czasu na forum?

Widzę, że znowu musiałeś się uciec do swojej interpretacji, by móc coś napisać.
Oczywiście możesz, forum wszystko przyjmie nawet jeśli jest to po prostu nieprawda.
Megapixelus pisze:
Mogłeś mi o tym napisać. Staram się pomagać, lub nie przeszkadzać.

Hmm, wadzi mi papuga sąsiada, która to papuga nap__la jak tylko słońce wzejdzie.
Uważasz, że to jest powód, żebym Tobie czas tym zajmował? Bo ja uważam, że to sprawa pomiędzy mną, sąsiadem i papugą.
Megapixelus pisze:
Lata temu byłeś naprawdę super gość. Miałeś poczucie humoru i teksty najwyższych lotów(nie wiem o kim to było, ale jak kiedyś napisałeś komuś, żeby poszedł do biedronki,znalazł wagę, położył na niej swoją głowę i nacisnął guzik "burak" to pewnie nie tylko ja parskałem śmiechem). Bawiłeś się z nami, jeździliśmy razem po torach a nawet "dawałeś część siebie", włączając się czynnie w samą organizację. Przy grillu raz mniej pomogłeś, ale śmiesznie było. Zapomniałeś po co jest forum? Chcieliśmy zawsze sobie pomagać. To idea chęci wzajemnej pomocy i koleżeństwa którą zamieniasz obecnie na bezproduktywne plucie jadem były i mam nadzieję po części nadal są tym co nas tu trzyma. To co robisz teraz naprawdę mnie boli, bo brakuje tego pozytywnego "czegoś" a jest jedynie negatywne nastawienie. Rozumiałbym choć częściowo, gdybyś sam chciał coś zrobić, ale Ty nigdy nie chciałeś być moderatorem czy adminem...Ty po prostu zawsze byłeś na NIE, jak jeden niebieski smurf zwany marudą. Do czasu gdy robiłeś to na poziomie, nigdy nie stałem przeciw Tobie. Teraz gdy napisałem szczerze byś dał sobie spokój, bo moim zdaniem przesadzasz, Ty dalej walisz do pieca i dołączasz mnie i innych do swojej "krucjaty" ?
Jeśli chciałeś kogoś ośmieszyć, to myślę, że Ci się właśnie udało. Ja ze względu na stare czasy powinienem szybko skasować temat i uznać że faktycznie w złości przesadziłeś. Obecnie jednak nie wiem czy zaraz nie będzie następnego tematu o spisku i wyciszaniu Skippera.
Napisałeś kolego takie bzdury na poziomie bachora. To teraz wstydź się za to sam.

Żeby obelga miała jakikolwiek sens niech będzie "burak". Natomiast porównywanie mnie, jak to miało miejsce wcześniej, do gimnazjalisty przez internetowego mędrca, któremu ledwo co pokazał się zarost w okolicach jajec jest co najwyżej żałosne, a najpewniej ośmieszaniem się.
Megapixelus pisze:
PS1: Proszę o bardziej konstruktywne wypowiedzi niż tylko spier... regulamin nadal tu obowiązuje.

Przepraszam za brzydkie słowo.
Megapixelus pisze:
PS2: może masz trochę siły twórczej i zamienisz swoją energię w pomoc komuś innemu? Zachęcam każdego, więc zachęcam również i Ciebie do przyłączenia się do akcji:

Cieszę się. Ja też pomagam gdy tylko mogę bo sam kiedyś doświadczyłem pomocy.
Megapixelus pisze:
http://hondziarze.pl/viewtopic.php?f=36&t=4179
Niestety temat dałem również w hyde-parku, więc pewnie szybko zostanie zalany żółcią tego tematu.
:megas:

Kilka zdań,
forum to nie prywatny folwark. Mogę artykuować swoje niezadowolenie i mam prawo do opini o tym co mi tu pasuje a co nie. Jeśli moje wypowiedzi powodują u kogoś przysłowiowy ból dupy, serdecznie doradzam zaordynowanie sobie solidnej porcji odpowiedniej maści... lub ignorowanie moich wypowiedzi.
Tematu kontynuował nie będę.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: CH1 TypeR
silnik: H22A7+
KM/NM: 212+/222+
Imię: Kamil
Dajcie sobie po razie i spokój :green:

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: EXE
silnik: 2.4
KM/NM: 190
Uee lipa, to forum schodzi na dno, nikt nic nie odpisze, chociaż jakieś bluzgi?

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: ee8
silnik: b16a1T
KM/NM: 247/239
nie schodzi na dno tylko nikt to juz nic nie pisze :-)) to i bluzgów nie bedzie

www.atomoto.eu

Auto: Honda
silnik: *
KM/NM: *
crony pisze:
Uee lipa, to forum schodzi na dno, nikt nic nie odpisze, chociaż jakieś bluzgi?
I kto to pisze? Jeden z liderów forum którego nazwy mało kto już pamięta. :hahaha:
Jak mi odpowiesz?

Przywitaj się w odpowiednim dziale? :D

Sry, musiałem. :P

Klubowicz

Auto: Renoir
silnik: 0,01
KM/NM: 2
Jarek łap.....
Obrazek

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: EXE
silnik: 2.4
KM/NM: 190
atom1 pisze:
nie schodzi na dno tylko nikt to juz nic nie pisze :-)) to i bluzgów nie bedzie

szykowalem sie na dluzsza rozgrywke, troche jestem zawiedziony :tomato: ....mam nadzieje ze leci z nami jeszcze skipper?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]