Dzisiaj jest 18 lis 2018, 15:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: XJ 600N/CBR600 F4i
silnik: w ramie
KM/NM: 61KM/54Nm;109KM/63Nm
Imię: Łukasz
haah godzina to chyba jak przyjezdzasz popatrzec :D

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: civic
silnik: d16z6T
KM/NM: ???
Imię: mariusz
HaJo pisze:
haah godzina to chyba jak przyjezdzasz popatrzec :D

no wlasnie, niektorzy chca zaplacic za czesci jak najbardziej ale nie maja czasu na gadanie godz lub wiecej, megas nie jestes na miejscu i nie wiesz jak bylo wiec sie nie wypowiadaj ot tak aby sobie popisac, napisałes moze do sklepu?? moze bym i poszedł tylko do cifa z 97 roku niestety nie produkują już progów to co miałem koleżce powiedziec ze mu nie zrobię bo nie ma w sklepie?? jak ciebie stać na nowe auta to mi nic do tego, ale młodych ludzi w szkole niestety nie. Żeby wyjasnić wszystkim i skończyć to głupie gadanie i opinie na temat dzeja:
sytuacja byla taka ze dzwonilem i pytalem o progi do mb2, wiem ze ma ladne bo jakis czas temu bylem po cos, powiedzial mi ze zobaczy czy bedzie mu sie chcialo pier... z wycinaniem i oddzwoni i na tym sie skonczylo, ani telefonu ani checi, i oceniam to tak ze jesli jest czesc co latwo zdemontowac to jak najbardziej sprzeda za małą kasę to prawda, ale jesli trzeba sie z czyms pobawic to mu sie juz nie chce, taka prawda niestety, bo wszyscy forumowicze jeżdzą i biorą pierdoły, nie kupuja takich nietypowych czesci ktore ja biore np. cale progi bo nikt tego nie robi i nie wstawia pozniej, jakbym ja tak postępował ze swoimi klientami, że zobaczę czy uda mi sie zrobic czy nie to nikt by do mnie nie przyjechał do tak niesłownego blacharza-lakiernika, wy byście pojechali?? no raczej nie. a napisalem tą opinie tylko dlatego że wtedy miałem pilną terminową robotę z ktorej musiałem się wywiązac( dotrzymać słowa) a dzieki dzejowi że nie oddzwonił na co liczyłem niestety mi sie nie udało, dlatego ja mam taką opinię a nie inną

Auto: Civic
silnik: D16Y7
KM/NM: 105
Imię: wojtek
Zgadzam sie z Garnuchem. Próbowałem coś u niego kupic, przez telefon powiedział ze poszuka i oddzwoni i nie oddzwonił. strasznie daleko niemam wiec pojechałem to wogole z wielka łaska przeszedł sie do samochodu sprawdzić czy jest dana cześć dostepna i była ale stwierdził ze niechce mu sie jej teraz wyciagać i zebym przyjechał jutro. niechciałem na darmo jechac wiec nastepnego dnia dzwoniłem ale nawet nie raczył odebrc telefonu, nie oddzwonił nie odpisał wiec olałem. inna rzecz ze chciał za uzywke 30zl mniej niz zaplaciłem w Gordonie wiec nie powiedziałbym ze jest taki super tani :/ . Ostatnio znowu mnie przycisneło ze musiałem poszukac cześci u niego to jak przyjechalem i zapytałem to mnie jeszcze opierdolił ze wybrzydzam ze chce zderzak w kolorze. Podejscie do klienta po prostu rewelacyjne . Moze gdybym przyjechal po czesc za kilka tysiecy jak np silnik to byłby inny ale ze mogłbym mu dac zarobic jakies marne 300zl to juz miał wyjebane.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: XJ 600N/CBR600 F4i
silnik: w ramie
KM/NM: 61KM/54Nm;109KM/63Nm
Imię: Łukasz
silnika to tam zdrowego nie znajdziesz raczej bo d-serie to padła a b nie ma ;d

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: EC8++
silnik: D16Z6
KM/NM: 1++/1++
Imię: Karol
Sprawdzony człowiek ;) ode mnie zawsze odbiera i dobry kontakt mam z Leszkiem.. jak ktoś go wqur... to nie odbiera i tyle. Ma wszystkie graty których mi potrzeba :D

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: Civic EH2
silnik: d15b7+z6
Imię: Dariusz
Ja również nie mogę narzekać, nigdy nie wyjechałem od Dzeja z pustymi rękami ;) i ceny takie, o których na forach można tylko pomarzyć

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: BiZon
silnik: SW-400
KM/NM: ?
Ja nigdy też nie narzekałem i narzekać nie będę. Lechu to dobry człowiek. Tylko trzeba z nim gadać i gadać i gadać a potem kupować :D

Obrazek

DC2-BB9-EJ9-ED6-S14A- E39-GXE-10-CL7 - JXZ100

Moderator
Awatar użytkownika

Auto: XJ | a6 C5 Avant
silnik: 600 | AML
KM/NM: 61 | 165
Imię: Tomek
A ja ostatnio wróciłem od niego z pustymi rękami - ale dlatego, że nie miał tego czego szukałem. Brałem od niego graty nie raz i nigdy nie było problemu - jak nie miał czegoś pomagał znaleźć u jego znajomych. Wystarczy chcieć się dogadać i z nim pogadać :D

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: SubaruForesterTurboS
silnik: EJ20
KM/NM: 2xx/xxx
Imię: Rafał
Ja brałem od niego licznik do 6gen wcześniej dzwoniłem do niego czy ma takowe części , przyjechałem na miejsce zaproponowałem mu cenę i kupiłem oczywiście po poprzednim sprawdzeniu :).

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: civic
silnik: d16z6T
Imię: mariusz
A ja uważam że jak ktoś prowadzi jakiś interes z używanymi częsciami to powinien mieć podejscie do każdego klienta, a nie tego lubię a ten mnie wku..., jakby każdy tak prowadził sklep to bankrótów byłoby co niemiara. Rozumiem że nie musi dzejo lubiec tego czy tego ale jak się ogłosił z częsciami na forum to powinien sprzedać każdemu kto zadzwoni i wykazać troszkę chęci na demontaż lub wogóle sprzedaż, i nie trzeba wcale jechać i stac i gadać i gadać bo inaczej mi nie sprzeda. Takie jest jak widzę nie tylko moje zdanie, jak ktoś lubi włazić komuś w pupala żeby kupić coś taniej o 10 zł to niech tak robi, ja mam szacunek do swojej osoby i albo się ubija interes albo nie, prosta zasada

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]