Dzisiaj jest 24 cze 2018, 15:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Klubowicz

Auto: Oreo
silnik: B235R
KM/NM: 250/350
Imię: Tomek
atom1 pisze:
"czego się spodziewałeś za te pieniądze", .. no i od tego trzeba zaczac temat czy to bylo 350 za element czy 150 bo znajac zycie kazdy chcial za darmo miec zrobione jak w aso albo i lepiej ;-]

Z tego co pamiętam za dwa nadkola (nie było wstawianych reparaturek tylko jakieś łatanie) plus spasowanie tylnego zderzaka około 1200zł to w 2012 roku nie było mało :)

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: Lexus IS200
silnik: 1G-FE R6
KM/NM: 155
garnuch, jest taka stara zasada, na 10 zadowolonych klientów 1 cię pochwali, na 10 niezadowolonych 11 cię objedzie.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: civic
silnik: d16z6T
KM/NM: ???
Imię: mariusz
Drewniak pisze:
atom1 pisze:
"czego się spodziewałeś za te pieniądze", .. no i od tego trzeba zaczac temat czy to bylo 350 za element czy 150 bo znajac zycie kazdy chcial za darmo miec zrobione jak w aso albo i lepiej ;-]

Z tego co pamiętam za dwa nadkola (nie było wstawianych reparaturek tylko jakieś łatanie) plus spasowanie tylnego zderzaka około 1200zł to w 2012 roku nie było mało :)

to z tego wszystkiego co pamiętasz to coś bardzo słabo pamietasz bo ja ci nic takiego nie robiłem i to za takie pieniądze więc jak już chcesz coś pisać to pisz chociaż prawdę a nie tylko po to aby się udzielić i oczernić mnie bezpodstawnie, czego nie pisałeś odrazu jak ci niby coś takiego robiłem że ci się nie podoba tylko po 5 latach nagle sobie przypomniałeś a jak już niby ci robiłem to przypomnij mi w jakiej miejscowości to było to wtedy zobaczymy czy tak było naprawde?? Chyba że też nie pamiętasz...

Klubowicz

W Mętowie, koło szkoły skręcało się w prawo i jakieś 200m od tego skrzyżowania po prawej stronie, garaż na trzy bramy o ile dobrze pamiętam ilość bram. Piszę dlatego, że widzę mimo upływu lat zdarzają się podobne sytuacje. Pisałem do Ciebie niedługo po odebraniu auta to wtedy bardzo się spieszyłeś za granicę. Także wybacz, ale problemów z pamięcią nie mam, przynajmniej na razie.

Klubowicz
Awatar użytkownika

silnik: d16z6T
KM/NM: ???
Imię: mariusz
Drewniak pisze:
W Mętowie, koło szkoły skręcało się w prawo i jakieś 200m od tego skrzyżowania po prawej stronie, garaż na trzy bramy o ile dobrze pamiętam ilość bram. Piszę dlatego, że widzę mimo upływu lat zdarzają się podobne sytuacje. Pisałem do Ciebie niedługo po odebraniu auta to wtedy bardzo się spieszyłeś za granicę. Także wybacz, ale problemów z pamięcią nie mam, przynajmniej na razie.

no to bardzo mi przykro ale to nie ja juz ci robiłem coś takiego jak jakieś zaprawki czy nadkola, w 2012 roku byłem w holandii a pózniej już nie robiłem wogóle do 2014 roku bo mieszkałem 50 km za lublinem i dopóki nie przeprowadziłem się do Lublina otwierając warsztat nikomu usług nie oferowałem, ale dobrze niech ci będzie że ja ci robiłem auto

Klubowicz

garnuch pisze:
Drewniak pisze:

no to bardzo mi przykro ale to nie ja juz ci robiłem coś takiego jak jakieś zaprawki czy nadkola, w 2012 roku byłem w holandii a pózniej już nie robiłem wogóle do 2014 roku bo mieszkałem 50 km za lublinem i dopóki nie przeprowadziłem się do Lublina otwierając warsztat nikomu usług nie oferowałem, ale dobrze niech ci będzie że ja ci robiłem auto

Czy aby na pewno ?
Obrazek

Klubowicz

silnik: D15Z6
KM/NM: 115
W związku z tym, że nie udało się dojść do porozumienia z autorem tematu postanowiłem wstawić zdjęcia z efektów jego pracy.
Samochód wstawiony w tamtym roku na konserwację i kilka poprawek lakierniczych-uzgodniona kwota 2200zł. Samochód odebrany, zapłacone i obietnica-jak coś po zimie wyjdzie to zapraszam-poprawimy w ramach gwarancji. Poza tym, że lekko kolor się nie zgrywał nie było najgorzej na pierwszy rzut oka.
Po zimie kilka niewielkich ognisk korozji więc przyprowadziliśmy auto do poprawek no i się zaczęło. Bo nie pamiętam co robiłem, czy to wyszło po mojej pracy itd. Auto zostawione z uzgodnieniem: co stwierdzisz, że jest do poprawienia to popraw. Telefon i wycena na 800zł!
Czyli uzbierała nam się kwota 3000! Czy to jest mało? Tym bardziej, że bez faktury czy jakiegokolwiek paragonu.
A oto jak wygląda samochód po poprawkach pseudo gwarancyjnych. Pozostawiam do Waszej oceny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy za dużo wymagam za kwotę 3000zł. czy "kolega" nie dowidzi?
Tak mają wyglądać poprawki "gwarancyjne" za które i tak się ponownie płaci.

Tyle chciałem przekazać-ja się sparzyłem.

Ostatnio zmieniony 15 maja 2017, 16:56 przez gryzmo, łącznie zmieniany 1 raz

Auto: Civic vii
silnik: CTDI
KM/NM: 100/220
Zostawiłem wczoraj moją Hondę u Garnucha. Do zrobienia było: prostowanie błotnika oraz poprawka lakiernicza na drzwiach pasażera bo niestety przy otwieraniu tarły o błotnik i zaczęły lekko korodować na rancie. Ustaliliśmy, że można to zrobić na 2 sposoby: po kosztach: prostowanie błotnika bez malowania, naprawa drzwi lub malowanie całego błotnika i oczywiście naprawa drzwi. Wybrałem rozwiązanie droższe za 500 złotych.

O waszych opiniach dowiedziałem się dopiero zostawiając auto. Myślę, że każdemu może zdarzyć się wpadka, ale też są klienci którzy wedle polskiego zwyczaju kombinują na wszelki możliwy sposób. Nie znam sprawy więc się nie wypowiadam.

Jak było słusznie tu napisane zadowolony klient często nie wyrazi swojej opinii na forum, niezadowolony zrobi to na niejednym, więc ciężko jest opierać się tyko na opiniach z internetu. Mój samochód posłuży za królika doświadczalnego. Postaram się udokumentować efekty pracy, żeby każdy mógł sam ocenić.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: XJ 600N/CBR600 F4i
silnik: w ramie
KM/NM: 61KM/54Nm;109KM/63Nm
Imię: Łukasz
przeczyta to sie pewnie postara, trzeba było napisać dopiero po zrobieniu :D

Auto: Seat Ibiza 6L
silnik: AUA
KM/NM: 86
Imię: Kamil
HaJo pisze:
przeczyta to sie pewnie postara, trzeba było napisać dopiero po zrobieniu :D

Taktyk, specjalnie napisał wcześniej, żeby przeczytał i zrobił dobrze :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]