Dzisiaj jest 21 wrz 2018, 4:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Klubowicz

Auto: EJ6
silnik: D16z6
KM/NM: a z milion pewnie
Imię: Ernest
Ja powiem tak robiłem już jedna naprawę u garnuchem i jestem zadowolony . Na poniedziałek jestem umówiony na druga . Narazie jestem zadowolony z usług. A jakieś akcje z 2013 roku średnio są dla mnie opinia na temat teraźniejsze pracy . Po robocie zobaczymy.

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Auto: ###
silnik: Pb
KM/NM: 605/700
Postaram się wrzucić zdjęcia jutro lub po jutrze.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: CL9
silnik: K24A3
KM/NM: 190/225
Imię: Łukasz
Jak ktoś myśli, że po oczyszczeniu nawet idealnym, zabezpieczeniu barankiem i innymi środkami nie wyjdzie mu ruda to jest w bardzo dużym błędzie i nie ma pojęcia jeszcze o rdzy i jej sile :green:

Możesz mieć kilka wżerów na blasze, możesz to zedrzeć i wypolerować na błysk... pomalować super farbą antykorozyjną a i tak potrafi wyjść ruda! Składa się na to wiele czynników.

A te drobne pare kropeczek rdzy co widze na zdjęciach to śmiech.... zawsze coś wyjdzie, chodzi o to by oczyścić skorodowane miejsca i spowolnić maksymalnie proces, nie da się go całkowicie zatrzymać, to nie realne.

Dla porównania ja w warsztacie innym kilka lat temu za konkretnie zrobienie progów w preludzie i dwóch nadkoli płaciłem 3500zł...... bez zabezpieczania innnych elementów !!! z malowaniem auta coś koło 7000zł. Niestety ale taka robota kosztuje, wymaga sporo czasu, siły, środków....

Auto: ###
silnik: Pb
KM/NM: 605/700
Tak jak obiecałem wrzucam zdjęcia samochodu. Spasowanie moim zdaniem bardzo dobre, kolor dobrany całkiem fajnie (osobiście nie widzę różnicy). Są jednak małe niedoróbki takie jak zacieki (na niebiesko) czy pyłki przyklejone do lakieru (nie widać na zdjęciach). Niestety warsztat jest przy nieutwardzonej ulicy. Dodatkowo auto zostało wypolerowane przez Garnucha (w ramach naprawy) i znacznie zyskało na atrakcyjności. Każdy z was może sam ocenić na podstawie zdjęć czy podoba mu się efekt pracy.
Zdjęcia
Zdjęcia

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]