Dzisiaj jest 17 lip 2018, 21:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garnuch Garage
Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: civic
silnik: d16z6T
KM/NM: ???
Imię: mariusz
Obrazek
[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/b374eeadaf92ffff]Obrazek

otworzyłem działalność u siebie, kto u mnie naprawiał wie że jest solidnie, zawsze do dogadania
co mogę zrobić/naprawić:
-remonty silników
-customowe układy wydechowe
-zawieszenia+heble
-blacharstwo
-lakiernictwo
-konserwacja podwozia z gwarancją
możliwość wystawiania faktur
specjalizacja honda

Ostatnio zmieniony 03 lis 2015, 21:10 przez garnuch, łącznie zmieniany 6 razy

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Klubowicz

Auto: Końbi
silnik: b18c4
KM/NM: ??/??
Imię: Marcin
Jakiś adres albo nr tel ? Nie wszyscy majo. :D

Klubowicz
Awatar użytkownika

poprawiony podpis kom dodałem

Klubowicz
Awatar użytkownika

zapro do przejrzenia moich prac
https://www.facebook.com/GarnuchGarage/

Klubowicz

silnik: D15Z6
KM/NM: 115
Niestety nie mogę podzielić entuzjazmu kolegów a przynajmniej jeśli chodzi o konserwację i poprawki lakiernicze. Samochód wygląda jak łaciata krowa. Kolor źle dobrany, nie spolerowany lakier na cieniowaniu-pod ręką jak papier ścierny. Pomalowane nadkole lakierem od środka-nie chciało się zabezpieczyć, niedomalowany kolorem rant drzwi-widać podkład. Jeśli chodzi o konserwację to tylna belka według "kolegi" nie jest w zakresie jego prac a on sobie nie ma nic do zarzucenia, sporo niedociągnięć itp. Kwota za usługę nie mała, obiecana gwarancja jak coś po zimie wyjdzie a potem za wszystko trzeba znowu płacić. Żałuję, że poleciłem ojcu ten warsztat! Zdecydowanie nie polecam! A miało być tak pięknie.

Klubowicz
Awatar użytkownika

gryzmo pisze:
Niestety nie mogę podzielić entuzjazmu kolegów a przynajmniej jeśli chodzi o konserwację i poprawki lakiernicze. Samochód wygląda jak łaciata krowa. Kolor źle dobrany, nie spolerowany lakier na cieniowaniu-pod ręką jak papier ścierny. Pomalowane nadkole lakierem od środka-nie chciało się zabezpieczyć, niedomalowany kolorem rant drzwi-widać podkład. Jeśli chodzi o konserwację to tylna belka według "kolegi" nie jest w zakresie jego prac a on sobie nie ma nic do zarzucenia, sporo niedociągnięć itp. Kwota za usługę nie mała, obiecana gwarancja jak coś po zimie wyjdzie a potem za wszystko trzeba znowu płacić. Żałuję, że poleciłem ojcu ten warsztat! Zdecydowanie nie polecam! A miało być tak pięknie.

O stary nie spodziewalem sie takiego obsmarowania z twojej strony. O ile pamietam stary chcial zrobic niedrogo i ja go w tym uswiadomilem ze przy tak trudnym kolorze jak jego seat bedzie to zle wygladalo jak nie polakierujemy calych elementow. Powiedzial ze jemu to nie przeszkadza aby tylko korozji nie bylo wiec nie rozumiem teraz w czym problem. Robilem tak jak klient chcial. Gdyby chcial dobrze i aby nie bylo sladu trzeba malowac cale boki kazdy normalny czlowiek o tym wie. Co do konserwacji to jest oczywiste ze zawieszenie pojazdu nie wchodzi w sklad zabezpieczenia bo to odrębna sprawa i znowu rosną nam koszty(demontaz,piaskowanie, podklad, baranek,montaz) tak trzeba by bylo zrobic aby to sie trzymalo i nie korodowalo, ale przeciez wiadomo ze ojciec nie zaplacilby dodatkowo 1000 zl za taką robote, może wy mysleliscie ze tak wlasnie jest ze to tak sobie wszystko co do srubki wchodzi w sklad zabezpieczenia antykorozyjnego, ale tak nie jest i wszedzie gdzie nie pojedziesz tak uslyszysz. Co do gwarancji na konserwacje to jest tylko jak teraz robilismy to w innych miejscach niz w tamtym roku i to sruby skorodowaly a nie moja naprawa a to chyba juz nie moja wina. No cóż ss zwolennicy mercedesa i ich przeciwnicy, taka sama sytuacja jest z warsztatami. Jeden bedzie zadowolony inny nie. Tylko ze wszystkich lat ktore naprawiam auta ty jesteś trzecią osobą której nie pasuje i ma wyobrażenie że coś będzie zrobione za 1/3 ceny i to idealnie,więc uznam to za wadliwy egzemplarz.

Klubowicz

silnik: D15Z6
KM/NM: 115
To moja opinia i możesz się z nią zgodzić lub nie. Jak zobaczyłem samochód to za te pieniądze (według mnie nie małe) można się było lepiej postarać. A jeśli miało by być tak jak mówisz i dopłacać kolejne tysiące to uzbierała by się ponad połowa wartości samochodu a to już traci sens. Mi się robota nie podoba, innym którzy widzieli to auto też nie. Nie oceniam całokształtu Twojej pracy bo nie widziałem jak robiłeś innym samochody. Być może dobrze-nie wiem. Piszę konkretnie o samochodzie ojca. My już niestety nie skorzystamy z Twoich usług.

Klubowicz

Auto: Oreo
silnik: B235R
KM/NM: 250/350
Imię: Tomek
Garnuch, widzę, że lata lecą, a wymówki masz te same ...

Do sedna, jak już każdy komentuje naprawy, to jeżeli chodzi o blacharkę i lakiernictwo, polecić nie mogę. Oddałem Prelude na ogarnięcie tylnych nadkoli, lakier też był źle dobrany, nie kontaktowałeś się ze mną jak wychodziły jakieś kwiatki, tylko nadkola były polepione tak, żeby zmieścić się w zakładanym budżecie, a potem komentarz: "czego się spodziewałeś za te pieniądze", lakier poprzepalany i spolerowany do podkładu przy odcięciu nowy/stary (oczywiście odcięcie na ostro), mora na lakierze straszna była, tylny zderzak przy napisie niedopolerowany plus uszkodzona literka z napisu i uwaga, hit --> pomalowana cała wnęka pod klapką, łącznie z korkiem od paliwa, po niespełna dwóch miesiącach wyszły purchle od nowa na nadkolu. Jedyny pozytywny aspekt całej tej naprawy to spasowanie zderzaka było naprawdę dobre. Muszę sam przyznać, że dużo w tym mojej winy było, bo jako osiemnastolatek nie miałem zbyt dużego doświadczenia z lakiernikami i powinienem był nie odebrać tego samochodu. Także gryzmo nie jest odosobniony w swoim problemie. Nie pisałem wcześniej, bo myślałem, że trochę zmieniłeś podejście do klientów, ale widzę, że niespecjalnie.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: ee8
silnik: b16a1T
KM/NM: 247/239
pukaja sie laski na tv6 przy ladzie 2107 o tej porze ale ...dalej sedno tematu to "cycat" "czego się spodziewałeś za te pieniądze", .. no i od tego trzeba zaczac temat czy to bylo 350 za element czy 150 bo znajac zycie kazdy chcial za darmo miec zrobione jak w aso albo i lepiej ;-]

www.atomoto.eu

Klubowicz
Awatar użytkownika

mamy demokrację każdy może pisać co chce i nie będę każdego z osobna tłumaczył, zawsze ten kto niezadowolony napisze opinię negatywną, ale ci którzy byli zadowoleni i korzystali z mojego warsztatu nic nie piszą więc tak jak na allegro, sa pozytywy i negatywy, ale to dobrze bo nie może być zawsze tak pięknie i idealnie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]