Dzisiaj jest 19 wrz 2018, 21:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Auto: Honoratka Accord
silnik: 1.8 vtec
KM/NM: 136
Imię: Krzysiek
To tak trochę tego jest jako, że wszędobylski ze mnie człowiek :)
1. Na codzień zajmuję się teleinformatyką (nie mylić z informatyką) tj. sieci teleinformatyczne, czyli kabelki czy miedziane czy światłowodowe lub wju-fju w tych rejonach mogę pomóc. Jeżeli chodzi o same kompy soft cz hard coś mogę ewentualnie podpowiedzieć :) ale głównie mogę pomóc w budowie sieci w firmie czy domu, dopasowaniu urządzeń, ustawieniu ich, czy np. monitoringu.
2. Studiuję prawo, więc drobnych porad też mogę udzielić. Niestety głównie jakoś tak wyszło, że specjalizuję się w prawie rodzinnym i opiekuńczym - rozwody, separacje, alimenty i cały ten syf, więc nie polecam korzystania w tym rejonie, ale jak będzie już ten pech to postaram się pomóc.
3. Dorabiam sobie na ochronie, głównie imprez masowych w jednej z lubelskich firm (tej moim zdaniem najsensowniejszej :P), ale też wesela czy inne mniejsze imprezki. Jakby ktoś szukał ekipy do ochrony lub chciał sobie dorobić służę pomocą i radą :)
jakby co walcie śmiało :)
pozdrawiam :)

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]