Dzisiaj jest 16 paź 2018, 13:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Miejsce Rozpoczęcia sezonu 2015
Czas głosowania minął 01 sty 2015, 22:58
1 - Tor Lublin 34%  34%  [ 14 ]
2 - Lotnisko Biała Podlaska 12%  12%  [ 5 ]
3 - Autodrom Biłgoraj 54%  54%  [ 22 ]
Liczba głosów : 41
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Auto: is200
silnik: 1G-FE
KM/NM: 155/195
Imię: Kuba
Crony nie narzekaj bo sam dupy nie ruszyles ;D a byl banyo, bj, zuzka, bartoch, robman, prymus i wiele by wymieniac ale wy wolicie se narzekac, to ze nie bylo ttch osob to swiadczy o tym ze mloda krew lrzejmuje inicjatywe, szkoda ze niektorzy w takim wypadku juz "nie maja czasu...."

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: EXE
silnik: 2.4
KM/NM: 190
Nom, to prawda, gdyby nie młoda krew to już pewnie by nie było klubu, fakt ze nie którzy zamiast zabawy w kluby mają jeszcze tzw, życie :)

Moderator
Awatar użytkownika

Auto: is200
silnik: 1G-FE
KM/NM: 155/195
Imię: Kuba
crony pisze:
fakt ze nie którzy zamiast zabawy w kluby mają jeszcze tzw, życie :)

Czepiasz sie szczegolów jakbys jedyny, mial obowiazki w pracy w domu. itp... :P Wolną sobote na miesiac czy dwa w prozd mozna zaplanowac elegancko! :spoko:

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: EXE
silnik: 2.4
KM/NM: 190
Nie każdy ma tyle szczęścia, student pójdziesz kiedyś na swoje, to pogadamy, u mnie sobota pracująca, kredyt trzeba spłacać ;)
Z reszta ja nie mma do nikog pretensji ani do tych co byli ani do tych co nie byli, każdy ma swoje obowiązki i priorytety, tylko ciekawi nie gdzie się podział weterani :)

Klubowicz

Auto: Renoir
silnik: 0,01
KM/NM: 2
Wygineli jak dinozaury.
Sobotę z góry to można sobie zaplanować. Jak się ma na dzieci, żony itp. jak są to trzeba brać korektę że to oni są najważniejsi. Czasem dojdzie jeszcze prac, praca przy domu i tak dni uciekają.

Ja ze swojej strony bardzo żałuje, że nie było mnie z Wami. Szkoda mi też, że nie mam jak na spoty cykliczne się zjawiać.

Ale.... my jeszcze wrócimy, siwi, garbaci, skuleni i bardziej zgryźliwi niż skkiper :aikido:

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: HONDA PRELUDE
silnik: H22AJDM
KM/NM: 200/218
Imię: Robert
Ja może na cykliczne spoty nie bardzo mam czas, bo pracuje na 3 zmiany i w wolnym czasie ogarniam trochę przy obydwu autach i pod domem. Ale już na Rozpoczęcie, czy Zakończenie staram się znaleźć czas ;)

Administrator
Awatar użytkownika

Auto: syfik&rapid
silnik: 1.8..T&1.6T
KM/NM: ???
Imię: miś colargol
crony pisze:
dzie skip, banyo, dziki, rcn, ciachu, megas, pit, grzesiek, radi, awek, tomaszek, chicken, pixelka, dk, deluxe, pamela, cień, kostki, Bartochy... oj dlugo by wymieniac, nie wspominajac o maciejosie czy sobolu czy mil3ku, byl jeszcze uzik, ktos wie co sie z nim dzieje? jak popatrzylem na liste chetnych na rozpoczecie, to pierwsza mysl ---> po co ja tam pojade, to jakis calkiem inny klub, dziadkow tam nie nada
[ Szczegóły postu ]

jesli o mnie chodzi to daj mi chwilę... ogarnę troche tą małą terrorystkę co spi, wali w pieluchę i ryczy i wracam z impetem do starych przyzwyczajeń... juz teraz jestem chory, ze nie byłem na rozpoczęciu dlatego zakonczenia nie odpuszczę :D

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto:
Wreszcie znalazłem trochę czasu żeby poczytać forum i coś napisać. Na spoty już nie mam za bardzo czasu wpadać, ale większych imprez hondziarskich nie odpuszczam i na rozpoczęciach jestem co roku. Mam więc porównanie z rozpoczęciami sprzed lat i muszę przyznać, że w tym roku było równie udane. Kazio wg mnie bardzo dobrze ogarnął temat i wielkie dzięki mu za to :zdrowie: Nie ma co dzielić na starych i nowych bo jakiś czas temu już nastąpiły podziały na fora i takie tam i chyba ogólnie nie wyszło to na dobre. Jeżeli już ktoś koniecznie chce rozgraniczać pokolenia to na pewno nowa krew godnie reprezentuje stare barwy:) Jeżeli będzie jakiś mid season czy zakończenie to się na nich pojawię. Co tu dużo gadać... hondziarze 4 ever :clap:

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: EP 3
silnik: K20A2
KM/NM: 200
Imię: Paweł
No ja nie mogłem być na rozpoczęciu bo akurat mi wypadła ta sobota i niedziela pracująca i za żadnego kasztana nie udało mi się zamienić :(

Można zrobić rozpoczęcie II gie sezonu nawet na głupim zalewie przyjechac zastawić parking i pogrillować

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: Lexus IS200
silnik: 1G-FE R6
KM/NM: 155
Takie rozpoczęcie dla tych co nie mogli :)
Ja bym się pisał.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]