Dzisiaj jest 20 kwie 2018, 10:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: HONDA PRELUDE
silnik: H22AJDM
KM/NM: 200/218
Imię: Robert
Tylko dlaczego musiała mnie migrena złapać akurat w dniu wyjazdu na tor :gwiazdy:
Ale przynajmniej mogłem zostać obsługującym pojazd serwisowy Zwierzynieckiego kolarza :browar:
No i prawie Zuzke wyrwałem na furę koleżki :green:
Michał z Dyksonem wysłali mnie po browary w gniazdo os :green:
A gdy próbowałem sprytnie obejść gniazdo trafiłem na samą królową - czmielową
:megas:
Prawie że przetrzeźwiałem :gwiazdy: Wróciłem więc równie szybko jak się pojawiłem hehe
Michał spłoszył Zwierzynę w obrębie 13km od Obroczy. Zostały same gady, czyli My :gay:
Co mogłem pomóc w ogarnieciu w tym roku to załatwiłem pogodę, także myślę, że się spisałem :D

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: CH1 TypeR
silnik: H22A7+
KM/NM: 212+/222+
Imię: Kamil
Frekwencja i pogoda dopisały, cóż więcej pisać - było sztos i niech żałują ci, co nie byli :D I chociaż na drugi dzień nie było ze mną najlepiej, to tak jak Michał EJ2 stwierdził - żebym się czołgał, to jazdy na torze nie odpuściłem :jupi: I z tego miejsca chciałem też podziękować michałowej Ewelinie za poratowanie mnie elektrolitami, które nie smakowały w ogóle, ale postawiły mnie na nogi :) :D

Sam spływ kajakowy odczuwam do tej pory :D Ręce mnie boleją i wnioskuję o skrócenie trasy na następny raz :D

Moderator
Awatar użytkownika

Auto: Civic Ej2
silnik: K20/K24
KM/NM: ciągle przybywa..
Imię: Piotr
MY na samej obroczy byliśmy tylko chwilę w sobotę, ale powiem krótko..
BYŁO SUPER, atmosfera naprawdę świetna, brzuch mnie bolał ze śmiechu , żal mi zad ściska, że nie byłem w Piątek. Świnka stoi - odkładam na następną imprezę.

Wielkie brawa :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: za organizację :)

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: ee8
silnik: b16a1T
KM/NM: 247/239
organizatorom kwała i cześć sie nalezy jak najbardziej bo temat dopiety na ostatnie suwaki

dla romana tylko kwała bo bez niego byłoby pewnie znacznie nudniej :-))).. i nie byloby małolatek ...przybyli ułani pod okienko

a ogolnie tendencja na grzyba- wszystkie lozka sprawne, brak karmienia okolicznej zwierzyny i niesamowita kultra :-) w sumie to akurat mnie nie dotyczy

www.atomoto.eu

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: EM2
silnik: K20A2
KM/NM: ???KM/???Nm
Imię: Paweł
Impreza udana od samego początku do końca :) Pogoda nas rozpieszczała całe 3 dni (z wyjątkiem przelotnego deszczu pod koniec :D) Piątek mocno imprezowy oraz muzyczny, nie zabrakło dwóch Wodzirejów( atom i robman ), bez których byłoby pewnie trochę mniej śmiechu :D. Sobota na torze, pomimo początkowej załamki po zobaczeniu obecnego stanu nawierzchni oraz mocno skróconej jego wersji, okazała się chyba dla każdego pozytywna. Tutaj należą się podziękowania dla Oli, Kasi, Tostera, Michała za pomoc w ustawieniu trasy oraz intensywne zamiatanie syfu z toru (szczota się przydała Michał :D). Upalaniu nie było końca, a przynajmniej w moim przypadku :D. Zrobiłem chyba najwięcej kilometrów ze wszystkich :D

Podziękowania należą się oczywiście chłopakom z Blue Sun Studio, którzy po raz kolejny odwiedzili nas po to, aby zrobić foto/wideorelację z Soboty.
Ponadto, wielkie dzięki dla Marcina, który przybył do nas specjalnie z Lublina, aby również wykonać dla nas wideo relację z upalania na torze z drona, w ruchu oraz "z miejsca".
Czekamy na materiały! :)

Dzięki Diego za koła bez których powrót mógłby być ciężki :D Nie obyło się bez strat, ale.. na każdym wyjeździe muszą być jakieś przygody typu dokładka, szyba czy cieknący płyn lub olej :D

Sobota po torze moim zdaniem była nocą żywych trupów :D Całą energie pochłonął dzień na słońcu + masa wrażeń i każdy na rezerwie, nie lub ledwo przytomny (pozdro Dykson :D) trwał ledwo do końca dnia. Nie zabrakło oczywiście testu wiedzy od atoma :D

Najlepsze wyjazdy tylko z najlepszą ekipą :)

A tu mistrz drugiego planu :D

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: HONDA PRELUDE
silnik: H22AJDM
KM/NM: 200/218
Imię: Robert
Michał EJ2 pisze:
Robman więcej z Tobą nie pije :P Bylo mega:D i jeszcze raz sorki za muze do 5 rano :D

Ja z Tobą też nie :P bo żeby wypić równowartość Twoich dwóch browarów, ja bym musiał wypić sześć :green:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]